July 2010

hračka aneb co vše rodiče koupí rozmalenejm dětem

2. july 2010 at 18:54 | janiska |  Kira píše
,, Já tu panenku chci! A chci a chci!!!"

Kdybych měla děti a upozorňuju, že je NECHCI tahle věta by mě dokázala hodně rozčílit. Nejspíš bych se neudržela a jednu jí flákla.
Proto nepochopím rodiče, kteří kupují hračky, ať je to jakákoliv KRÁVOVINA a ještě si myslí, že jsou skvělí rodiče! Přitom se chlubí, že své děti nerozmazlují, a že jejich výchova je mnohonásobně lepší než ty rady v knihách, které jsou, podle nich, pro lidi, co si to dítě pořizovat neměli, a že by jim ho nikdy NESVĚŘILI.

Podle mě jsou ty jejich ,,sladcí drobečci" jen rozmazlení haranti, kteří pochopili, že když zkřiví obličej, trochu se vzteknou, rodiče jim koupí na co si ukážou. Pak se to naučí, budou to vyžadovat i v normálním životě, a až budou chtít po manželovi ( k svatbě je pochopitelně donutili její rodiče, s tučnou sumou v ruce) aby si uklidil ponožky, nebo vyzvedl děti ( ONA si je nepřála, záhadou otěhotněla, ON o ničem neví) manžel jí slušně řečeno pošle do....... ONA pak s plášem poběží k rodičům, kteří mu slíbí tu nejhorší smrt, řka ře tatínek, mafián to zařídí, zatímco ON si otevře pivo a hodí ponožky na zem!