October 2011

Den šílených víl/vil ♥

30. october 2011 at 0:31 | Kirináč xD |  Kira píše
29.10.2011

To datum je pro mne životně důležité. Ten den jsem jela do Ústí za dvěmi kouzelnými vílami.

Cesta byla děsná, prakticky jsem se celou tu dobu strachovala, abych dojela do cíle, což se mi nakonec povedlo. Vystoupila jsem a měla chuť sebou seknout, jak jsem se..klepala xD
Už z dálky jsem zahlédla tu malou, rozkošnou postavičku Yufynky a jakože k ní běžela svým trapným během víly. A "utopila" jí v objetí (debilnější výrazy nemůžu použít, no..-.-") xD
Seznámila jsem se s jejími rodiči a šli jsme jakoby dolů, kde byla Anne. I tu jsem "utopila" v objetí xD
Nepamatuji si, kde všude jsme byly, byla jsem spíše zaměřená na ně samotné x3 ale vím, že jsme byly na hřišti a s Yufynou se houpaly na houpačkách. Anne nám dala ty kouzelné panenky a Yufy nám dala takové..ňuňu bobečky xDD ne..to jenom já pro ně neměla nic. Chtěla jsem upéct "mafiny" (já to tak píšu xP), ale nemáme formičky a navíc..já nejsem absolutně dobrá kuchařka xD

*Ah..mám tak divné pocity..jsem hrozně šťastná, pořád vzpomínám na ty chvíle, na momentky..ale na druhou stranu mám pocit, že se to ani nestalo, že prostě..jsem to snad celé zaspala, nebo něco..podobného.*

Také jsme jako správné víly (či vily? xD) diskutovaly na téma Emilie ^^ a poslouchaly její písně. Tedy jenom jednu, ale to je jedno xD

Pak jsme šly..myslím, do toho obchodního centra, jakože. No..celé jsme to prochodily, v hračkářství ztropily povyk, kvůli "Hello Shitty" xD, Yufynka urvala ruku bárbíně (ale ona to je mumie, tak se jí dá jakože urvat ruka, viď XDD), nadávaly na dnešní hračky, kochaly se plyšáky (hlavně já, no xD) a hlavně šly na nechutně oranžový záchod, no xDD to je nejdůležitější.

*Snad každý na nás blbě čuměl. I na mě, přestože jsem z nás vypadala nejvíce "přijatelně". Dobře no, myší čepice, mega spodnička a každá podkolenka jiná není moc přijatelné..ale tak..co. Tím rozhodně nechci říct, že by se mi snad nelíbilo to, jak byly slečny oblečené. Naopak. Byly neuvěřitelně krásně oblečeny. Obě xP *

Hm..potom jsem šly..nevím, co to bylo xD prostě jsem si sedly na lavičky, Anne si nasadila křidélka, neuvěřitelně krásná křidélka a běhala a plašila holuby xD, Yufyna to fotila a já podpalovala listy xD oh..jaká to byla pohoda..
Máme video, má 25 minut a..no..je zajímavé xDD tedy, já ho neviděla ještě, no xD ale tak vím, co tam je, že.
Také máme fotky. Plno fotek, krásných i..méně krásných xDD ale hlavní je, že je máme. Že je já budu mít, až je Yufy dá na facebook (oh, ta debata o jeho konci byla také dobrá ^^).
Naučila jsem své víly/vily na sirky a tak jsme pálily všechny xD byla po nás menší sirková spoušť, ale tak..proč ne.

*Líbí se mi jejich hlasy ^^ líbí se mi, když Anne řvala na ty kluky, jestli jsou gayové. Líbí se mi, když se nahlas, ne moc lichotivě vyjadřovala o svém městě. Líbí se mi, když se Yufynka směje. Líbí se mi, když jde a taškou mě mlátí do boku. Líbí se mi, když dělá na mě ňuňu.*

Jo..a taky v podchodu jsme byly a pěkně ho...upravily xD dostal teď šílený nádech víl.
A to mu patří.

XDD

No..a v šest večer jsme se musely odebrat jakoby k nádraží, no..ještě předtím jsem si koupila klobouček, dámy mne přemluvily..jakoby xD taky jsem šly zase na záchody a já nás vyfotila v zrcadle xD viz. ta fotka tady xP

Věděla jsem, že budu plakat. Tak se mi nechtělo od nich..strašně jsem si to s nimi užila, smála se..užívala si nechápavé pohledy ostatních..cítila se konečně..svá, sebejistá a...krásná..to ne..spíše jenom...ne jako ta zrůdná hloupá kamarádka.
Nechtěla jsem odjíždět. Chtěla jsem zůstat v nekonečném objetí.

Miluji je, a na tom se nikdy nic nezmění. Takhle veřejně (no..sem chodí málo lidí. xP) Vám chci znovu poděkovat.♥


Led, očka a to kolem.

24. october 2011 at 19:09 | Kirináč xD
*Zamilovala jsem si Olivera a Jaspera, proto napíšu jakoby další...díl.*

"Myslíš, že je to dobrý nápad?" zeptal se Oliver Jaspera, když skončili s jejich "ranní rozcvičkou", což byl sex odpoledne. xD
Jasper mu právě navrhl, že by mohli jet spolu na takovou..menší dovolenou, přesněji víkend plný sexu a jiných..radovánek.
"Týden si pak nesednu.." uchechtl se Oliver a Jasper ho s vyplazeným jazykem lehce pláce přes zadek. Oh, když vyplazoval ten jeho krásný, šikovný jazýček, byl k nakousnutí.

Oboum se však nápad velice zamlouval, rozhodli se proto, že si zarezervují pokoj v hnízdečku lásky, jak byl nazýván jeden hotel, kde se to hemžilo smetánkou i obyčejnými kurvami.

"Co mám říct Ell? Bude jí divné, že jedu..pryč a ještě k tomu s tebou." oznámil svou obavu v noci do telefonu (ano ano, sex po telefonu, další fajn zpestření jejich milostného života) Oliver. Jeho snoubenka byla silně žárlivá osoba, která mu každý večer prohledávala věci, zprávy v mobilu a jako nějaký hlídací pes očuchávala jeho značkové, dobře padnoucí košile.
"Snad nežárlí i na mě?" zasmál se zle Jasper.
"To snad ne.. aspoň doufám." řekl Oliver a raději změnil téma.

Druhý den se oba sešli u Jaspera doma (ah).
"Jedeme?" usmál se sladce Jasper a rychle si zapínal knoflíky na košili.
"Však oni počkají..." sykl Oliver a vrhl se na Jaspera. Jeho pracně zaplou košili rychlým pohybem rozepl a zatímco osahával jeho krásné, hubené tělíčko, které tak dobře znal, druhou rukou mu rozepínal kalhoty.
"Brzdi, hochu...to ti nestačilo včera?" zasmál se Jasper a lehce ho odstrčil. Oliver tam stál s vybouleným rozkrokem (eh) a tvářil se jako malé děcko (jako ohromně sladké, malé děcko), kterému někdo sebral jeho milou hračku. V jeho případě Jasperův penis.


Dorazili do hnízdečka lásky, kde se ubytovali a jakmile zavřeli dveře od nechutně růžového pokoje, Oliver se tak smutně podíval na Jaspera.
"Co je? Ty jsi naštvaný?" zeptal se Jasper.
"Měl bych?" opáčil Oliver a raději začal vybalovat. Pak si sedl na postel a se zasněným výrazem pozoroval Jasperův plochý zadek. Div, že nezačal slintat.
"To mi čumíš na prdel?" zeptal se smíchem Jasper.
"Kurva..já tě chci, rozumíš?!" zařval Oliver a vrhl se po něm. Shodil ho na postel a oblízl si rty "Tak..a teď uvidíme, kdo bude mít zavázaný oči." zasmál se zlým, šíleným smíchem.
Strhl Jasperovi triko a kochal se jím. Jenom tak seděl a kochal se. Lehce naklonil hlavu na stranu a vzdychl. Pak ho přivázal k posteli za ruce, ale oči mu nezavazoval. Miloval jeho oči. Viděl v nich jejich společnou budoucnost, ačkoliv byl zasnoubený s šíleně žárlivou ženou.
Z ledničky vytáhl kostky ledu (ano, tam byl i mrazák xD), vzal si jednu do ruky a pomalými, mučivými pohyby mu s ní přejížděl po bříšku i..níže.
"Kurva...to studí!" zaúpěl Jasper ale nic víc nedělal. Byl rád, že se konečně Oliver rozhoupal a začal něco dělat. I když si zrovna nepředstavoval ledovou metodu. Stejně ho to rajcovalo. To bylo vidět.

I Oliver si toho všiml a zasmál se. Pak vytáhl jakousi tyč, či tak něco..co se válelo u krbu (oh, ta romantika) a švihl ho s tím přes "tu bouli" xP Jasper zařval bolestí a do očí se mu vehnaly slzy.

Zbytek večera pak oba strávili tak, že se o něj (NĚJ) Oliver staral, líbal a hladil.
Nakonec oba dva, nazí usnuli v huňatém koberci za zvuky praskajícího ohně..♥

Jahodový kondomy xP

19. october 2011 at 20:10 | Kirináč xD
Prudce ho políbil a nedočkavě mu strhával triko z jeho vychrtlého těla.
"Co to děláš..?" zeptal se netrpělivě Oliver "Ještě jsem někdo přijde.." Neměl jsem chodit...dělat to v kanceláři s jeho milencem byl sice krásný, vzrušující zážitek, ale to, že by ho mohla načapat jeho snoubenka byla věc druhá.
"Co by..jenom tě chci, toužím po tobě..toužím ho mít v sobě, brouku." kousl ho Jasper do ucha a rukou si pohrával s Oliverovým poklopcem. Ten zaúpěl a raději se nechal obšťastnit.
Jasper si klekl, vyndal Oliverova "kámoše" a přejel po něm jazkykem. Pak si navlhčil rty a obšťastnil ho polibky xP
"A teď..teď ho do tebe vrazím." usmál se Jasper a shodil ze sebe kalhoty (ano, byl pod nimi naostro, to aby rychle honem ho mohl někam strkat xDD) a z kapsy vytáhl kondom.

Jahodový.

Rychle si ho nasadil a postavil chudáčka (ooh) Olivera do té "správné" pozice, aby si ho mohl pořádně vychutnat. Ještě mu v rychlosti zavázal oči (dělal to tak vždy, Oliver nechápal, ale tak co..líbilo se mu to) a *omlouvám se za ten výraz* vrazil ho do něj. Přirážel víc a víc, slastně zavíral oči, drtil mu rameno, o které byl jakoby opřený a druhou rukou Olivera laskal na..tam dole xP

Když zcela zničený vydechnul, vyndal ho z něj (xDD) a prostě odešel.
Nechal chudáčka Olivera ležet na zemi, nahého se zavázanýma očima..


No..koukám, že všechny mé povídky prostě MUSÍ mít někoho dominantního,no..! xD

Chtěla bych ještě poděkovat Bláže, protože se jí to líbilo a jakoby mě nutila napsat další..díl.
Pak mé drahé sestře, za pomoc s jménem- Oliver.
A pak Engi, za pomoc s jménem- Jasper. Díky Vám moc, holky♥

Jiná láska

15. october 2011 at 0:14 | Kirináč xD
*Tak mi jeblo, přečetla jsem se "povídek" s..ehm..zajímavým obsahem a rozhodla se napsat něco..podobného. Rozhodně se nechci opičit, mnohé z nás to dělají..no moc ne, ale Yufynáč třeba jo xD♥*

Ah ano, možná budu lehce...nechutná..? A co jako.

Bylo nebylo, v jednom baru na konci města byl něco jako..večírek. Sešli se tam všichni významní, bohatí, krásní lidé, co měli moc a vysoké ego.
Mezi nimi byl i Davey, bohatý, narcistický, drzý, neuvěřitelně sexy (aaah xD) právník, kterého na tento večírek dotáhli jeho kolegové, ale hlavně kolegyně. Davey byl hrozně sexuchitvej (jako někdo xD) a pro "šuk" by se klidně nechal rozkrájet (debilní označení). Proto vítal tento večírek a to...co bude kolem něj.

Naproti němu Alex pracoval jako číšník, obyčejný, nudný číšník se světlounkýma velkýma očima. Byl milý a takový..hloupoučký. A právě proto ho jiní využívali..

No a teď k tomu večírku.

Davey vešel dovnitř a šel hned k baru a objednal si vodku (nic jinýho mne nenapadá xD). Při popíjení oné čiré tekutiny se povrchně rozhlížel kolem sebe a hodnotil lidi.
"A kurva...ženský tu stojí za prd." pomyslel si naštvaně a objednal si další vodku. Pak další a další.
Ani si nevšiml, že za barem už nestojí ta vysoká blondýna, co ho okatě balila, ale mlaďoučký Alex (jo..je to povídka, tam je všechno možný xD i to, že z číšníka jde jakože...za bar xD).
Davey, posilněný alkoholem se naklonil přes bar, podíval se Alexovi přímo do očí a řekl "Máš ty nej..nej..nejhezčí oči, který jsem kdy...vi to..viděl."
"Vždyť tuhletu metodu používám na holky, bože..!" pomyslel si zmateně a sledoval Alexovu reakci.
Ten se lehce začervenal a tichým hlasem poděkoval.
"Jsi sladkej..víš, o tom?" řekl mu Davey a zjistil, že ho Alex neuvěřitelně přitahuje. Hlavně ty jeho oči...cítil, jak se mu něco "hnulo" v rozkroku a raději si znova objednal. Pak se opilý dopotácel na záchod, kde se snažil rozepnout si kalhoty, což se mu jaksi nepovedlo.
"Doprdele, já se snad nevychčiju.." sykl vztekle a vrátil se k baru.
"Em..můžu..to..poprosit o...po..pomoc?" usmál se povrchním sexy úsměvem.
Alex, protože byl slušně vychovaný (aaah) a navíc nechtěl přijít o práci se rozhodl mu pomoci.
Davye ho zatáhl na záchody, kde ho "donutil", aby mu pomohl rozepnout kalhoty, což spěšně udělal. Na to Davey čekal, popadl ho a přimáčkl ke zdi "Tak fajn...vošukám chlapa..stejně si určitě jako nějaká děvka, tak co..děvky jsem už měl.." zašeptal nadrženě a políbil ho na krk. Chutnal dobře..sladce. "Krásně voníš...tebe si vychutnám.."
Docela ho udivilo, že se Alex nijak nebránil, byl jenom..překvapený, ale podle jeho boule (em) usoudil, že se mu to evidentně líbí. A moc.
Alex si kleknul, vytáhl Dayvovu (nevím, jestli je to správně napsaný xD) chloubu a zadíval se na ní jako na nějakou..hračku, či něco takového. Jazykem ho laskal a pak si ho zastrčil celého do pusy..urg, byl tak šťastný, konečně mohl kouřit někomu péro. Vyžíval se v Dayvových (hm) stenech, chtěl ho víc a víc a...nakonec se mu udělal do pusy a on to jako poslušný chlapeček všechno spolykal. Bylo mu jedno, že ho eviděntně Dayve nebude chtít kouřit, protože to byl jeho první sex s mužem (alepoň si to myslel), ale to se mýlil. I Dayve si to chtěl vyzkoušet, proto vytáhnul Alexovu chloubu a udělal ho aspoň rukou. Pak si klekl a dokončil to pusou.

V tom se otevřely dveře a vešel Alexův šéf. Oni ho dva ho neviděli, byli zaměstnáni jinou...prací.
"Já..eh...jdu." řekl, rychle si položil ruku na vyboulené kalhoty a spěšně odešel.


Konec.
Je to dost...nevím, není to nic moc, je to moje jakože první...tohleto xD tak..asi tak.

Pan Dominantní a jeho loutka. část 8.

14. october 2011 at 17:25 | Kirináč xD
Když Kira odešla, pán zůstal sám. Týden nevycházel z domu, sousedi se o něj nezajímali, měli ho za podivína a tak to nikomu divné nepřišlo. Občas za ním přišly překrásné slečny, oblečené do malých oblečků, se kterýma si pak pohrál a ony zase odešly. Ale nikdo jiný za ním nepřicházel.

Trápil se. Byl zoufalý a každý den přemýšlel o tom, jak by se mohl změnit, dojet si pro svou (stále o ní mluvil jako o "jeho") kouzelnou vílu Kirinku a žít s ní spokojený život bez mučení a jeho "sexem opotřebovaných hraček".
Miloval jí. A lidi, které milujeme nemlátíme a neponižujeme.

Kira mezitím našla jiného pána. Nebyl tak krásný, "milý" a ani bohatý. Velice rád používal veliké nástroje, které strkal do různých částí těla (xDDDDDD chichí xD joo, jsem úchyl). Chtěl jí co nejvíce ponížit a ublížit jí. Na konci týdne měla po těle obrovské modřiny, podlitiny a jizvy od řezání nebo pálení cigaretou. Zacházel s ní jako se zvířetem. Ne, s ním se zachází lépe.
Jednou, po skončení trestu (strhl z ní čisté,bílé šaty, postavil jí do kouta a podobně jako v blázincích (myslím, že to tak je) vzal hadici a prudkým proudem ledové vody jí "očistil" (Ano, dělal to tak vždy, když se mu zdála nechutná a špinavá, ačkoliv byla čistá pro normální oko (eh). Obvzláště to pak dělal, když na ní viděl, že myslí na svého bývalého pána. Bylo to hned vidět a navíc mu o něm na začátku jejich setkání celá smutná vyprávěla. ) se rozbolavělá, zničená Kira rozhodla jít za pánem a něco mu oznámit..

Zaťukala na obyčejné dveře (u jejího bývalého pána byly krásné, masivní dveře) a vešla dál, ačkoliv neslyšela, že by jí pán dovolil vstoupit.
"Promiňte, pane..mohu s vámi mluvit?" zeptala se zkroušeným hlasem.
"Jsi čistá?!" křikl na ní vztekle.
"Ah, ano..."
"Ukaž mi ruce!" zvedl se a popadl jí za ruku. Zle se podíval na její malé ručky, čisté, ale plné jizev.
"Jsi špinavá...špinavá, nechutná, hloupá, hnusná holka...umyju tě."
"Ne..já nechci...!!" začala řvát do té doby, než jí přelepil izolepou rty. Její tělo řvalo zoufalství a hnusem, který na ní dopadal ale ona sama se nebránila. Neměla proč. Přála si umřít.

Znásilnil jí. Několikrát. Její nahé, zubožené tělo nechal ležet na zemi. Nestaral se o to, jak jí je. Nestaral se o to, jestli není zraněná. Byla mu ukradená.
Ležela na zemi a musela se kousat do ruky, aby nezačala řvát nahlas (tu pásku jí serval při druhém znásilnění. Líbilo se mu, když odporovala, když řvala bolestí, když plakala zoufalstvím.), protože by přišel a ublížil jí znovu.
Ano..to, že byl někdo dominantní se jí přestalo líbit. Nenáviděla to...dominantní lidi..hlavně...JEHO.

Pan Dominantní a jeho loutka. část 7.

3. october 2011 at 15:38 | Kirinka
*Upozornění..v tomhle dílu bude vážně sex..tak si odpusťte nechutné komentáře*

Přišel do luxusního "bordelu", něco jako..no prostě byl to bordel xD pro lepší, no.
Objednal si 2 dívky (ano, co se divíte, tam dívky byly pouze hračky na hraní, nikoliv živé bytosti) a odvedl si je na vodítku do prostorného, rudou látkou potaženého pokoje. Jednu přivázal k posteli a věnoval se druhé. Chtěl, aby se na sebe dívaly, myslel si, že je to tak rajcuje víc..a měl pravdu.

Tu dívku, která nebyla přivázaná k posteli oblékl do malého, latexového oblečku. Oblékal jí pomalu a vychutnával si každou část jejího těla. "Ah..jsi tak sladká..Kiro." zašeptal a lekl se, že jí označil za jeho Kiru. Naštěstí si toho dívka nevšimla, měla plno práce s...s věcmi okolo sexu.

Už se nedokázal udržet. Kvůli Kiře se držel a zápasil se svou druhou stranou. Ne, nezajímalo ho, že jí právě oblékl do toho malého latexového nic..okamžitě to s ní serval a jazykem jí začal chutnávat. Byla dobrá..ne tak, jako jeho Kira, ale byla moc dobrá. Popadl jí a hodil na postel k druhé dívce. Odvázal jí a bičováním je donutil, aby si spolu hrály. Hrály by si i tak, ale bič je obě hrozně vzrušoval. Miloval lesbičky, víc než cokoliv na světě.
Div, že neslintal, když se díval, jak se dívky uspokojují, jak šílí, jak se kroutí na posteli....
"Děvky..jakto, že na mě nečekáte?!" rozčílil se, když se jedna z nich udělala.
Vzal si jeho oblíbené kolíčky na bradavky, či jak se tomu říká a té "zlobivé" je připnul. Ta "hodná" se na to dívala jako malá holčička a usmívala se.
"Můj pane...mohla bych jí švihnout vaším..bičem?" zamrkala jako panenka a pán jí to s radostí dovolil.
"Děvko, ty hnusná, necudná děvko!!!" řvala a bičovala jí.
Pán byl štěstím bez sebe. Kira spala.
Pán se několikrát udělal. (chichi) Kira ho zcela zoufalá hledala po domě.
Pán měl orální sex. Kira šílela strachy.
Pán ležel obklopen i jinými dívkami, které mu poskytovaly tu největší rozkoš, jakou si mohl přát. Kira začala volat polici.

Po několika hodinách pán s úsměvem odcházel. Ve dveřích stály jeho nahé, zpocené sexem opotřebované (chichi) hračky a mávaly mu.
Pán přišel domů a našel Kiru schoulenou ve své..boudě. Vypadala tak smutně a uboze. Jenom jí překročil a šel si dát sprchu.
Jejich "společenský" život se lehce vytrácel. Pán byl celé noci, někdy i dny u svých oddaných sexy hraček a Kira seděla doma a žužlala si rukáv u špinavé mikiny.
Pán byl na vrcholu...celkově na vrcholu xD a Kira byla na nejnižší příčce. Jenom se starala o dům a o zahradu.
Pak celé dny seděla na zahradě a pozorovala okolí.
A tak to šlo dál a dál, dny, týdny, měsíce...nakonec to takhle trvalo půl roku.
A v den jejich "výročí" si jí pán zavolal.
"Chci...chci ti něco oznámit." řekl suše.
Vystrašeně na něj pohlédla a zeptala se "Co?"
"Já...já...našel jsem si nové hračky. Tebe už nechci. Jdi." podíval se na její reakci. Jenom seděla a koukala. Pak si všiml, že jí po tváři tekla slza. Jedna jediná slza. Ona byla přeci jediná...

Pan Dominantní a jeho loutka. část 6.

1. october 2011 at 0:02 | Kirinka
*Jsem celkem dost mimo, brečím strachy, bojím se..ale nesmím spát a proto budu pokračovat. Je možné, že tato povídka bude až moc..ehm.*

"Ano?" pomohla mu, jelikož si přála slyšet odpověď.
"Já..nevím, jak to říct..jsi prostě jiná..jo, to jsem už říkal, vlastně." opravil se a popošel pár kroků od ní.
Evidentně se prostě odpovědi nedočkám, pomyslela si Kira. Měla pravdu. Pán jí zahnal po nějaké době zpátky do domu a přikázal jí, aby mu udělala oběd. Ano, celkem pozdní oběd, ale i tak se to dalo nazvat stále obědem.
V kuchyni bylo krásně uklizeno. Bylo tam minimum nádobí a celkově minimum vybavení. Jeden člověk nepotřebuje moc věcí, že.
Rozhodla se připravit kuřecí prsa zaváté nivou (díky ti dcero má x3). Ne, nebudu to tu popisovat, prostě to udělala. Ale trvalo jí to celkem dlouho, protože...nemohla najít nivu xDD
Mezitím se pán vrátil do kuchyně. Byl celkem vzteklý (ale copak, dobrá nálada ho opustila?) a tak ho dost vytočilo, když viděl, že oběd není hotový.
"Kde je oběd?" zeptal se tichým hlasem.
"Em..promiňte, pane, nemohla jsem najít..pár věcí, nevěděla jsem, kde..."
"Ticho! Ptal jsem se, kde je oběd, ne na to, proč jsi tak neschopná a neumíš najít jídlo!" skočil jí do řeči.
Omluvně sklopila hlavu "Tak..počkejte, donesu vám to."
"NE! Nebudu tu čekat. Mám hlad teď, okamžitě."
"A co já s tím?!" zařvala na něj. Poprvé zavřala.
Prudce se otočil a podíval se na ní "Co si to dovoluješ...děvko?!!"
Dívala se na něj a v očích jí najednou zmizel strach. Bylo jí jedno, co udělá. I když ho milovala. Ano...milovala.
Popadl jí za vlasy (ah, ty vlasy) a mrskl jí o kuchyňskou linku. Tvrdě na ní dopadla a sesunula se k zemi. Na pečlivě umyté zemi se začala dělat loužička krve.
Viděl, že to přehnal, ale byl tak vzteklý, že ještě několikrát kopnul do těla a teprve potom, co se "vyřádil", vzal její zubožené krvavé tělo do náruče a šel jí ošetřit. Když jí omýval její zranění, dostal na to chuť.

Pohladil jí po krku, pak po prsech (ehm), po bříšku a pak níž xP díval se na ní zamilovaným, hloupým pohledem a uvědomil si, co k ní cítí. Proto ruku zase rychle stáhl. Chtěl jí mít živou a zcela...zcela živou xP
Celé odpoledne pak na ní zíral. Na každou část jejího těla. Udivoval se nad jejím štíhlým, bezvládným ublíženým tělíčkem. Litoval toho, co udělal. Večer, kdy stále spala si k ní lehl tak, aby jí zíral do obličeje.
A tehdy jí opět políbil. Sladkým jemným polibkem.

Kurva..změnil jsem se..dřív sem je ponižoval, nelíbal...pomyslel si a vydal se na "lov".