Mrtvá láska-část dvacátá-devátá.

10. february 2013 at 19:42 | Creepy cake |  Mrtvá láska.
Vlastně jsem neměla proč žít. Všichni mí blízcí byli mrtví, jenom já pořád zkurveně přežívala. Otec, nebo co z něj zbylo už dávno nežil. Jeho ostatky se válely všude po místnosti. Prostě umřel. Jak, to už nevím.
Asi jsem měla špatný zboží, šlo to se mnou hrozně špatně, posraný deprese jely pořád a pořád dokola, do toho absťáky nebo děsná chuť se pořezat. Dělala jsem to všechno najednou, bylo mi ze sebe na nic. A přitom jsem se stále snažila přežívat. Jenže, k čemu to. K čemu mám žít, když všichni, co jsem milovala zhebli.

Dostala jsem hodně špatný zboží jednou. No jo, celej dealer byl tak trochu šiblej, pořád tak divně čuměl a smál se jako kretén. Mohlo mě to napadnout. Prostě mi ožívali obrazy kluků.
Vlastně jsem vám to neřekla pořádně..jejich mrtvoly totiž hnili se mnou v místnosti. Neměla jsem odvahu, náladu, to srdce je zakopat, nebo je prostě uklidit. Takže když jsem si dostala svý krásný záchvatky, prostě se poskládali a zase žili. Jak prosté a jednoduché.
Teď jsem opravdu byla nekrofil. Když ještě vypadali "dobře", sjela jsem se natolik, že jsem je ještě šukala. Jo, šlo to dost ztuha, ale povedlo se mi to několikrát. Bylo mi už jedno, co dělám, nevnímala jsem to. Z "bytu" jsem vůbec nevycházela, jenom, když jsem šla makat nebo na "nákupy". Občas jsem i něco snědla, ale spíš jsem začala pít. Pít a kouřit. A fetovat navrch. Navíc jsem děsně často zvracela (ne, nebyla jsem v tom), takže jsem měla zuby v prdeli, celá jsem byla vychrtlá, mastný odrostlý vlasy mi padaly do prázdných očí. Byla jsem nic. A stejně sem žila. Vlastně pořád žiju. Napůl mrtvá, malá děsně šeredná děvka, co šuká mrtvý kamarády. Nemám budoucnost.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Upřímně...líbí se Vám tyhle mé povídky..? xP

Jo, žeru je. 71.1% (64)
Ne, přijde mi to nechutné. 28.9% (26)

Comments

1 karinga karinga | Web | 13. february 2013 at 11:14 | React

Drahoušku tak konečně zase další část. Dost depresivní... co bude dál?
* ožívali obrazy -> ožívalY obrazy ;-)

2 Maky Maky | Web | 13. february 2013 at 15:10 | React

týjooo~ po dlouhý době zase píšeš ^^
Velice kvalitní :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama